Reference na terapeutku Irenu Horkou

Mgr. Irena Horká
Sdílejte s přáteli
Klientka nechce uvádět jméno
Klientka nechce uvádět jméno
Read More
"Na psycholozkazpatehopatra.cz jsem narazila úplnou náhodou při googlování na webu, kde jsem hledala možnosti online terapie. Vizuál webových stránek, ze kterých nebylo cítit ezo, i jejich obsah mě přesvědčily o vyplnění objednávkového formuláře. Za krátkou dobu mě kontaktovala pracovnice terapeutovny s možností výběru terapeuta (žena/muž) a termínu. Na mých úzkostných stavech jsme začaly pracovat s paní Irenou Horkou. I přesto, že jsme narážely na citlivá témata, bylo sezení příjemné. Cítila jsem se přirozeně, uvolněně, bez jakéhokoliv tlaku. Online forma mi vyhovovala i vzhledem ke vzdálenosti mého bydliště od terapeutického pracoviště. A zvlášť v době, kdy téměř všichni žijeme v online světě a nemáme na vše tolik času, kolik bychom potřebovali, je tento způsob terapie ideální."

Další zajímavé články

Záchvat hyperventilace, první pomoc
Blog

Záchvat hyperventilace a první pomoc

Hyperventilace je dýchání, které je hlubší a rychlejší než normálně. Způsobuje pokles množství oxidu uhličitého (CO2) v krvi. To může způsobit, že se vám bude točit hlava. Můžete

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře