Mgr. Robert Krejčí

Mgr. Robert Krejčí
Sdílejte s přáteli

Terapeut, Poradce ve výcviku

Jak pracuji?

Svůj terapeutický přístup stavím na bezpečném přijetí a  základních hodnotách důvěry a porozumění. Jsem schopen naslouchat bez úsudku a s respektem k emocím a prožívání klientů. Jedná se o laskavé doprovázení na cestě ozdravným procesem. Jsem zastáncem přesvědčení, že každý člověk má potenciál růst a změnit se k lepší verzi sebe sama, i kdyby prožíval sebehorší situace. Věřím v proces spolupráce a podpory, který umožňuje klientům stabilizovat a objevovat svůj vnitřní svět a nalézat nové perspektivy v cestě osobního rozvoje.

S čím vám pomohu?

Příběh Roberta

Celý svůj život pracuji s lidmi, často s mladými a dětmi. Být nablízku v těžkých chvílích a porozumět druhému pro mě jsou důležité hodnoty.  Na své cestě životem jsem také zažil několik životních krizí, které mě utvářely do člověka, jakým jsem dnes. Naučily mne rozpoznávat co je v životě opravdu důležité. Pojmy jako svoboda radost a pokoj nevnímám jako nějaké fráze, ale skutečnost, kterou je možné žít tady a teď.  Jsem hrdým otcem tří, již dospělých dcer, což mě naučilo hodně o trpělivosti, empatii a porozumění. Přes všechny výzvy, které život přinesl, jsem se naučil být pevný a soucitný, a tuto sílu nyní využívám k tomu, abych podpořil a provázel ostatní na jejich vlastní cestě k uzdravení a růstu.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Sociálně -teologická škola, Olomouc

  • Pedagogická fakulta UP Olomouc, obor vychovatelství

Výcvik: 

  • Výcvik v Rogerovské psychoterapii

  • V současné době v supervizním výcviku INDEPT poradenství rodičům a dětem a dětské psychoterapie

Supervize: MUDr. Marie Štětinová

Kurzy:

  • Kurz krizové intervence

  • Kurz v dětské a dorostové psychiatrii

Další zajímavé články

Mgr. et. Mgr. Bc. Šárka Červinková
Blog pro veřejnost

Vyjádření ředitelky k přijímacím zkouškám 2024

Vyjádření k novele zákona JPZ 2024 Na základě dosavadního průběhu přijímacího řízení na SŠ bych se ráda k věci z odborného hlediska vyjádřila. Navyšující míra

Terapeuti

Mgr. Luděk Beneš, Dis.

Terapeut, Poradce ve výcviku Jak pracuji? V bezpečném prostředí přijímám svět klientů bez předsudků takový jaký je. Pro zvládání nároků těžkého a nespravedlivého života nacházím

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.