Mgr. Veronika Majtnerová

Mgr. Veronika Majtnerová
Sdílejte s přáteli

Integrativní terapeut

Jak pracuji?

Vztah. Ten je pro mě velmi důležitý. Jste mým rovnocenným partnerem, o něhož se upřímně zajímám. Aktivně vám naslouchám a poskytnu vám oporu na tak dlouho, jak bude potřeba. Integrativní přístup, který mi je blízký, respektuje rozmanitost lidí, jejich komplexní potřeby a kombinuje techniky vícero směrů. Proto i každý klient je pro mě jedinečný a co platí v jednom případě, nemusí být pravidlem v druhém. 

Asi jste už slyšeli, že to nebude vždy jednoduché. Psychoterapie vyžaduje i vaši práci a motivovanost. Budu vám v tomto procesu oporou a věřím, že společně nalezneme cestu, abyste se cítili lépe a pochopili souvislosti, které každodenní život přináší.

S čím vám pomohu?

Příběh Veroniky

K psychologii jsem směřovala tak nějak přirozeně. Jednoduše řečeno, mám ráda lidi. Obzvlášť mi vždy byli svou autentičností sympatičtí malí lidé, tedy děti. 🙂 A tak jsem během vysoké školy začala pracovat v centru pro rozvoj psychomotorických dovedností u dětí s poruchami autistického spektra či Downovým syndromem, ale i zdravě se vyvíjejících dětí.

Po třech letech jsem přičichla k terapii klientů se závislostmi a také k práci na psychiatrickém oddělení v nemocnici. Později jsem se věnovala organizační a pracovní psychologii, do níž spadá mimo jiné i rozvoj zaměstnanců, práce se stresem, prevence syndromu vyhoření, well-being zaměstnanců a podobně.

Můj příběh pokračuje tady a teď. Těším se na jeho další kapitolu.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košicích, katedra psychologie, magisterský titul Mgr., 2018–2020

Výcvik: Psychoterapeutický výcvik v integrativní psychoterapii se zaměřením na psychosomatiku | Výcvik akreditovaný ČAP a Institutem postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (v rozsahu 1500 hodin), 2022– (probíhá)

Supervize: Skupinová supervize v daseinsanalytickém směru (MUDr. Zuzana Pinďáková)

Kurzy:

  • psychiatrická klinika Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice, odborná psychologická praxe (psychiatrické oddělení), 2019- 2020
  • Institut ABA terapie – sebeobslužné dovednosti u dětí s poruchami autistického spektra, 2018

  • Certifikovaný lektor programu zaměřeného na psychomotorické dovednosti dětí, Play Wisely, 2019

  • Centrum pro léčbu závislostí, CPLDZ Košice – skupinové terapie, psychodiagnostika, ambulantní a ústavní péče, 2020

  • Psychosomatická teorie, OUSHI, 2023 

  • Bio-psycho-sociální model, OUSHI,  2023

  • Raná péče ve spojitosti s Montessori pedagogikou, OUSHI, 2023

Další zajímavé články

alkoholismus příznaky
Blog pro laickou veřejnost

Alkoholismus a jeho stádia

Výzkumník v oblasti zneužívání alkoholu E. M. Jellinek nabídl začátkem šedesátých let nový pohled na alkoholismus a vyvinul teorii o jeho progresi v různých fázích.

Skupinová terapie v Praze
Blog pro laickou veřejnost

Jak vybrat vhodnou skupinovou terapii?

Rozhodli jste se vyzkoušet skupinovou terapii? Možná vám někdo z blízkých sdílel svou zkušenost, dostali jste doporučení od svého terapeuta nebo jste někde narazili na

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře