Objednat se na terapii

Bc. Sára Urakbayeva

– POKRAČOVAT níže na text –

Bc. Sara Urakbayeva

Sdílejte s přáteli

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

S čím vám pomohu?

Pár slov o Sáře

Již na střední škole jsem se zajímala o principy vztahů, výchovy a chování. Po maturitě jsem se kvůli studiu psychologie rozhodla opustit svůj domov v Kazachstánu a odstěhovat se do Prahy.

Ve svém psychodynamickém výcviku jsem se naučila pracovat zejména s terapeutickým vztahem, klást důraz na emoční prožívání a proč emocím neutíkat. Již nějakou dobu pracuji v kognitivně-behaviorálním směru, kde jsem se naučila pracovat s různými metodami a technikami KBT. Moji mateřštinou je ruština, mimo českého jazyka také velmi dobře ovládám jazyk anglický, takže v případě zájmu nabízím poradenství i v těchto jazycích. Když pracuji s klienty, je pro mě důležité, aby se klient cítil v plně bezpečí. Můžete ode mě očekávat plné pochopení a porozumění. Snažím se pracovat s každým jednotlivcem individuálně a aplikovat nejvhodnější metody. Věřím, že spolu to zvládneme.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

Jednooborová psychologie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií

Supervize: Individuální terapeutická supervize v psychodynamickém směru.

Objednat se


Další zajímavé články

Mgr. Martin Hányš
Terapeuti

Mgr. Martin Hányš

terapeut, poradce Ve své praxi se zaměřuji na práci s dětmi, dospívajícími a dospělými lidmi. Vystudoval jsem VŠ se specializací na problémové děti a absolvoval

Bc. Hana Štěpánková
Terapeuti

Bc. Hana Štěpánková

terapeut, poradce Jsem si jistá, že každý je expertem na vlastní život. Jen se někdy vytratí radost, jistota a důvěra v sebe sama. Já nabízím bezpečné prostředí

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Autorka článku

Zakladatelka poradny Terapeutovna, psycholog, terapeut, spisovatel, publicista a lektor

Mgr. et Mgr. Bc. Šárka Červinková