Bc. Sára Urakbayeva

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

Bc. Sara Urakbayeva
Sdílejte s přáteli
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

S čím vám pomohu?

Pár slov o Sáře

Již na střední škole jsem se zajímala o principy vztahů, výchovy a chování. Po maturitě jsem se kvůli studiu psychologie rozhodla opustit svůj domov v Kazachstánu a odstěhovat se do Prahy.

Ve svém psychodynamickém výcviku jsem se naučila pracovat zejména s terapeutickým vztahem, klást důraz na emoční prožívání a proč emocím neutíkat. Již nějakou dobu pracuji v kognitivně-behaviorálním směru, kde jsem se naučila pracovat s různými metodami a technikami KBT. Moji mateřštinou je ruština, mimo českého jazyka také velmi dobře ovládám jazyk anglický, takže v případě zájmu nabízím poradenství i v těchto jazycích. Když pracuji s klienty, je pro mě důležité, aby se klient cítil v plně bezpečí. Můžete ode mě očekávat plné pochopení a porozumění. Snažím se pracovat s každým jednotlivcem individuálně a aplikovat nejvhodnější metody. Věřím, že spolu to zvládneme.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

Jednooborová psychologie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií

Supervize: Individuální terapeutická supervize v psychodynamickém směru.

Objednat se


Další zajímavé články

Panická úzkost v noci
Blog

Jak přežít syndrom prázdného hnízda?

…neboli syndrom opuštěného hnízda. Řada lidí může projít od puberty do menopauzy bezbolestně. Naproti tomu lidem, kteří nejsou spokojeni se svým životem, prací, materiálním postavením,

Syndrom prázdného místa
Blog

Moje děti vylétly z hnízda a těžko se s tím vyrovnávám

Syndrom prázdného hnízda se může projevovat různými způsoby v závislosti na dynamice rodiny a osobních situacích. Níže jsou dva příklady syndromu prázdného hnízda a doporučení pro

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Máme pár poslední míst na září 2022!

Přihláška na skupinovou terapii