Ing. Bc. Kristýna Šonková

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

Ing. Bc. Kristýna Šonková
Sdílejte s přáteli
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

terapeut, poradce

V terapeutické práci se opírám o principy dasein analýzy, což je přístup, který dává hodně prostoru autenticitě a individualitě klienta a pomáhá v hledání opravdovosti v životě. 

Tento přístup je mi blízký hlavně proto, že i moje profesní životní cesta vedla přes mnohaleté hledání, tápání a nespokojenost. Po vystudování Vysoké školy ekonomické jsem při budování kariéry v oboru mezinárodního marketingu došla přes vleklé problémy se zády až téměř k vyhoření, než se mi, díky terapii, studiu a další soustavné práci na sobě podařilo dojít až k tomu, co mě skutečně profesně baví a naplňuje. 

Věřím,  že to patří k největším darům, pokud Se člověk odváží jít za tím, co ho baví a obecně pokud může být ve svém životě sám sebou. 

 

V terapii kombinuji i různé techniky z jiných terapeutických směrů, protože mohou přinášet rychlou úlevu a zároveň také prostor pro hlubší práci. Vždy ale záleží především na motivaci klienta, jak dlouho chce v terapii pokračovat a kolik času a úsilí investuje do své práce na změnách.

Terapii dělám a mám ráda hlavně proto, že právě pomáhá získat podporu pro změny v životě a dělá mi radost tuto podporu mým klientům dávat. 

S čím vám pomohu?

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Pražská vysoká škola psychosociální studií – Sociální práce se zaměření na aplikovanou psychoterapii
  • VŠE – Obchod, politologie a diplomacie
  • Daseinsanalytický výcvik akreditovaný MŠMT
  • Terapeutický trénink v imaginaci (PhDr. Zlámaný, PhD.)
  • Motivační rozhovor akreditovaný MPSV
  • Základní kurz psychosociálního poradenství
  • Psychologie k dennímu užití, FFUK

Objednat se


Další zajímavé články

Panická úzkost v noci
Blog

Jak přežít syndrom prázdného hnízda?

…neboli syndrom opuštěného hnízda. Řada lidí může projít od puberty do menopauzy bezbolestně. Naproti tomu lidem, kteří nejsou spokojeni se svým životem, prací, materiálním postavením,

Syndrom prázdného místa
Blog

Moje děti vylétly z hnízda a těžko se s tím vyrovnávám

Syndrom prázdného hnízda se může projevovat různými způsoby v závislosti na dynamice rodiny a osobních situacích. Níže jsou dva příklady syndromu prázdného hnízda a doporučení pro

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Máme pár poslední míst na září 2022!

Přihláška na skupinovou terapii