Ing. Bc. Kristýna Šonková

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

Ing. Bc. Kristýna Šonková

Sdílejte s přáteli

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

terapeut, poradce

V terapeutické práci se opírám o principy dasein analýzy, což je přístup, který dává hodně prostoru autenticitě a individualitě klienta a pomáhá v hledání opravdovosti v životě. 

Tento přístup je mi blízký hlavně proto, že i moje profesní životní cesta vedla přes mnohaleté hledání, tápání a nespokojenost. Po vystudování Vysoké školy ekonomické jsem při budování kariéry v oboru mezinárodního marketingu došla přes vleklé problémy se zády až téměř k vyhoření, než se mi, díky terapii, studiu a další soustavné práci na sobě podařilo dojít až k tomu, co mě skutečně profesně baví a naplňuje. 

Věřím,  že to patří k největším darům, pokud Se člověk odváží jít za tím, co ho baví a obecně pokud může být ve svém životě sám sebou. 

 

V terapii kombinuji i různé techniky z jiných terapeutických směrů, protože mohou přinášet rychlou úlevu a zároveň také prostor pro hlubší práci. Vždy ale záleží především na motivaci klienta, jak dlouho chce v terapii pokračovat a kolik času a úsilí investuje do své práce na změnách.

Terapii dělám a mám ráda hlavně proto, že právě pomáhá získat podporu pro změny v životě a dělá mi radost tuto podporu mým klientům dávat. 

S čím vám pomohu?

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Pražská vysoká škola psychosociální studií – Sociální práce se zaměření na aplikovanou psychoterapii
  • VŠE – Obchod, politologie a diplomacie
  • Daseinsanalytický výcvik akreditovaný MŠMT
  • Terapeutický trénink v imaginaci (PhDr. Zlámaný, PhD.)
  • Motivační rozhovor akreditovaný MPSV
  • Základní kurz psychosociálního poradenství
  • Psychologie k dennímu užití, FFUK

Objednat se


Další zajímavé články

Bc. Kristýna Roubalová
Terapeuti

Bc. Kristýna Roubalová

Office support & assistant Jak pracuji? Rychlá a spolehlivá komunikace Otevřenost Vstřícnost Má cesta k psychoterapii by se dala připodobnit ke klikaté poutní cestě, avšak

Závislost na pornu, příznaky a léčba
Blog

Závislost na pornu – příznaky a léčba

První setkání s pornem bývá v 11 letech dítěte. Zejména i z důvodů nedostatečné ochrany internetu ze strany rodičů. Zároveň je důležité, aby o sexu

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Autorka článku

Zakladatelka poradny Terapeutovna, psycholog, terapeut, spisovatel, publicista a lektor

Mgr. et Mgr. Bc. Šárka Červinková