Psychoterapeut online, poradenské konzultace

dynamická psychoterapie online
Sdílejte s přáteli

Pro koho je vhodná online terapie?

psycholog online

Online terapie je skvělou volbou pro:

 • lidi, kteří často cestují za prací a za zábavou,
 • profesionály s kancelářemi na více místech, pro které mohou být živé relace nepohodlné,
 • jednotlivce, kteří si nejsou jisti, jak jim může terapie pomoci a chtějí nejprve vyzkoušet online poradenství, než se potkají s živou osobou,
 • jednotlivce, kteří se chtějí setkávat častěji, než dovolí pracovní plán,
 • lidi, kteří žijí ve venkovských oblastech, kde není výběr terapeutů,
 • současné pacienty, kteří se přestěhovali a chtějí pokračovat v práci se svým stávajícím terapeutem,
 • kohokoliv na světě, kde je signál.
psychoterapie online
I když mnoho lidí rádo spolupracuje tváří v tvář, práce na dálku je v dnešní době nezbytná, efektivní a překvapivě silná.

SPOJENÍ, AŤ JSTE KDEKOLIV NA SVĚTĚ

volné odpolední i večerní termíny

psychoterapeut online
Pravidelné pracovní cesty nebo potíže s nalezením termínu terapeutem ve vaší lokaci řeší online terapie.

V dnešní době je organizace času vším. Žonglujete s pracovními povinnostmi, domácností, lidmi ve vašem každodenním životě (přátelé, rodina, kolegové) a dalšími provozními věcmi…uvědomíte si, že točíte minimálně pět míčků. A zdá se být téměř nemožné navštívit terapeuta.

V Terapeutovně vám dáváme možnost naplánovat si online sezení v mobilní, virtuální, vzdálené neboli teleterapeutické podobě, abyste s ušetřením času maximalizovali svou efektivitu.

I když mnoho lidí rádo spolupracuje tváří v tvář, práce na dálku je v dnešní době nezbytná, efektivní a překvapivě silná. Naši terapeuti takto praktikují terapie se svými klienty, své vlastní terapie, supervize i intervize.

Díky neustále se rozšiřujícím platformám se tak terapeutické a wellness služby staly dostupnějšími a lépe proveditelnými. Nabízíme několik typů virtuálních možností, včetně videochatů a telefonických relací, které vám pomohou se lépe přizpůsobit vašemu rozvrhu.

Jak probíhá terapie

Na individuální terapii můžete docházet krátkodobě i dlouhodobě, závisle na typu obtíží. Na první setkání mapujeme vaši situaci a vytváříme plán vaší léčby. Pro online psychoterapii jsou stejné podmínky jako pro osobní sezení.

naše specializace

Naši terapeuti jsou znalci na širokou škálu ověřených technik, které pomáhají transformovat depresi, úzkost, osamělost, bezmoc, nízké sebevědomí na radostsvobodu, spokojenost a pocit kompetence.

klient si péči hradí sám

Nepotřebujete tak doporučení od odborného lékaře, „nedostanete“ žádnou diagnózu do zdravotnické dokumentace a veškerá komunikace na sezení tak zůstává přísně diskrétní.

Legislativa a etika

Konzultace nejsou vhodné pro klienty, kteří trpí těžkými depresemi se sebevražednými myšlenkami. V těchto případech je nutná konzultace v ordinaci s lékařem. Kontraindikovaní jsou též klienti s psychotickými projevy.

Poskytování služeb se řídí legislativou platnou v ČR. Etické zásady poskytovaných služeb se taktéž řídí legislativou ČR a jsou obdobné jako u poskytování služeb tzv. face to face. Základní pravidla z etického kodexu můžete naleznout zde

V rámci konzultací je zakázáno pořizovat jakékoliv nahrávky. Jedinou formou záznamu konzultací tak mohou být naše poznámky z průběhu sezení (v písemné podobě) a u online poskytovaných služeb také internetová „stopa“.

dynamická psychoterapie online

Platformy používané pro mobilní a online sezení

 • Skype
 • WhatsApp
 • Zoom
 • Google Hangout
 • FaceTime

Chceme, aby terapeutické a wellness služby byly co nejpřístupnější, pohodlné a jednoduché. Abyste mohli získat potřebnou podporu a rychleji se vrátit k tomu, co musíte během zvládnout. Jsme připraveni implementovat i další online relační technologie. Máte-li zájem nebo máte návrhy, zeptejte se nás nebo nám dejte vědět!

Dalším důvodem, proč lidé vyhledávají virtuální a online sezení, jsou pravidelné pracovní cesty nebo potíže s nalezením termínu terapeutem ve vaší lokaci. Pokud jsou online terapeutické nebo wellness služby pro vás to pravé, nebo máte pocit, že vám tato metoda nejlépe vyhovuje, naplánujte si schůzku a těšíme se, až se vám ozveme. Uvidíme se na obrazovce!

Další zajímavé články

Mgr. et. Mgr. Bc. Šárka Červinková
Blog pro veřejnost

Vyjádření ředitelky k přijímacím zkouškám 2024

Vyjádření k novele zákona JPZ 2024 Na základě dosavadního průběhu přijímacího řízení na SŠ bych se ráda k věci z odborného hlediska vyjádřila. Navyšující míra

Mgr. Robert Krejčí
Terapeuti

Mgr. Robert Krejčí

Terapeut, Poradce ve výcviku Jak pracuji? Svůj terapeutický přístup stavím na bezpečném přijetí a  základních hodnotách důvěry a porozumění. Jsem schopen naslouchat bez úsudku a

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.