Objednat se na terapii

Pronájem místnosti Teplice, na živnost

– POKRAČOVAT níže na text –

Pobočka Teplice, psychoterapie

Sdílejte s přáteli

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Terapeutická vila se nachází u Botanické zahrady Teplice, v jednosměrné ulici Kmochova cesta, na směrovacím čísle 3. Jedná se o zrekonstruovanou prvorepublikovou vilu se zahradou, poblíž Janáčkových sadů. V domě se dlouhodobě konají terapeutická setkání individuálního i skupinového charakteru a jeden čas byl i sídlem společnosti pečující o tělesně handicapované. Prostory dovolují pronajmout si místnost pro účely masáže, terapií, konzultací, kosmetických služeb a jiné. Aktuálně nabízíme 3 místnosti se sociálkou, kuchyňkou a možností posedět na zahradě v pěkném počasí. Místnost je možné si pronajmout na celý měsíc nebo na směny.

Většina prostor se nachází v přízemí domu.

Parkovat je možné v ulici J. Suka, minutu pěšky od Terapeutovny. Autobusem číslo 101, 106, 111, 113, 122 vystupte na zastávce Teplice, Nové lázně a jděte cca 60 metrů směr od zastávky do kopce. na první křižovatce odbočte vpravo a záhy opět vpravo do ulice Kmochova cesta. Jakmile dojdete k bílému plotu, jste u nás. Terapeutická vila se nachází vedle Stacionáře pro pohybové onemocnění dětí.

Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás na emailu psychoterapeutovna@gmail.com.

Další zajímavé články

Mgr. Martin Hányš
Terapeuti

Mgr. Martin Hányš

terapeut, poradce Ve své praxi se zaměřuji na práci s dětmi, dospívajícími a dospělými lidmi. Vystudoval jsem VŠ se specializací na problémové děti a absolvoval

Bc. Hana Štěpánková
Terapeuti

Bc. Hana Štěpánková

terapeut, poradce Jsem si jistá, že každý je expertem na vlastní život. Jen se někdy vytratí radost, jistota a důvěra v sebe sama. Já nabízím bezpečné prostředí

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Autorka článku

Zakladatelka poradny Terapeutovna, psycholog, terapeut, spisovatel, publicista a lektor

Mgr. et Mgr. Bc. Šárka Červinková