Mgr. Pavel Heinzel

Sdílejte s přáteli

PCA terapeut

Jak pracuji?

Klient je pro mne ten, kdo udává směr terapie. Rogersovská psychoterapie je nedirektivní, terapeut je naslouchající a přijímající. S klienty pracuji na budování společného vztahu a důvěry a na základě těchto kvalit hledáme cestu, která je klientovi na míru. Podporuji klienta, aby byl aktivní a zvídavý a pomocí terapie prozkoumával své chování a prožívání.

S čím vám pomohu?

Příběh Vojtěcha

Psycholog jsem chtěl být už od začátku střední školy. Naplňuje mě snažit se porozumět druhému člověku a především pomoci mu porozumět sobě samému. Během školních let jsem poznal řadu psychologických i psychiatrických zařízení a mohl si zkusit různé metody práce. Nyní pracuji dva roky  s osobami závislými, kde denně uplatňuji a zdokonaluji své terapeutické dovednosti.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Filozofická fakulta Univerzity Palackého, jednooborová psychologie

Výcvik: Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta

Supervize: Pracuji pod individuální i skupinovou supervizí

Kurzy:

  • Motivační rozhovory,
  • Prevence relapsu

Další zajímavé články

Jak poznat, že se mu líbím
Blog pro veřejnost

Jak poznat, že se líbím holce/ženě

Pro orientaci v randění a vztazích je cenné pochopit znamení, že se dívce líbíte a jste jí sympatičtí. Pamatuje si malé detaily vašich rozhovorů Pokud

Blog pro veřejnost

Separační úzkost (6 měsíců až 8 let)

Separační úzkost je běžnou součástí vývoje dětí zhruba od 6. měsíce. Jemné povzbuzování, cvičení a chvála mohou pomoci dětem s úzkostí ze separace. Pokud je

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.