Mgr. Pavel Heinzel

Sdílejte s přáteli

PCA terapeut

Jak pracuji?

Klient je pro mne ten, kdo udává směr terapie. Rogersovská psychoterapie je nedirektivní, terapeut je naslouchající a přijímající. S klienty pracuji na budování společného vztahu a důvěry a na základě těchto kvalit hledáme cestu, která je klientovi na míru. Podporuji klienta, aby byl aktivní a zvídavý a pomocí terapie prozkoumával své chování a prožívání.

S čím vám pomohu?

Příběh Vojtěcha

Psycholog jsem chtěl být už od začátku střední školy. Naplňuje mě snažit se porozumět druhému člověku a především pomoci mu porozumět sobě samému. Během školních let jsem poznal řadu psychologických i psychiatrických zařízení a mohl si zkusit různé metody práce. Nyní pracuji dva roky  s osobami závislými, kde denně uplatňuji a zdokonaluji své terapeutické dovednosti.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Filozofická fakulta Univerzity Palackého, jednooborová psychologie

Výcvik: Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta

Supervize: Pracuji pod individuální i skupinovou supervizí

Kurzy:

  • Motivační rozhovory,
  • Prevence relapsu

Další zajímavé články

Mgr. et. Mgr. Bc. Šárka Červinková
Blog pro veřejnost

Vyjádření ředitelky k přijímacím zkouškám 2024

Vyjádření k novele zákona JPZ 2024 Na základě dosavadního průběhu přijímacího řízení na SŠ bych se ráda k věci z odborného hlediska vyjádřila. Navyšující míra

Mgr. Robert Krejčí
Terapeuti

Mgr. Robert Krejčí

Terapeut, Poradce ve výcviku Jak pracuji? Svůj terapeutický přístup stavím na bezpečném přijetí a  základních hodnotách důvěry a porozumění. Jsem schopen naslouchat bez úsudku a

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.