Mgr. Martin Hányš

Mgr. Martin Hányš
Sdílejte s přáteli

terapeut, poradce

Ve své praxi se zaměřuji na práci s dětmi, dospívajícími a dospělými lidmi. Vystudoval jsem VŠ se specializací na problémové děti a absolvoval dlouhodobý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní výcvik a jiné specializované kurzy. Pracuji pod supervizí.  

Původně jsem vystudoval ekonomický obor na střední škole. Rychle jsem ale zjistil, že to není práce, která by mě naplňovala. Přihlásil jsem se do dobrovolnického programu a několik let pomáhal. Za to jsem získal ocenění Křesadlo. Doplnil jsem si vzdělání a s lidmi jsem začal pracovat už jako profesionál. Víc než vzdělávání mi přinesla praxe – v případě dospělých klientů prozatím tři roky poradenské praxe a v případě dětí a dospívajících přes patnáct let zkušeností z různých profesí a projektů (v různých psychosociálně a preventivně zaměřených projektech, ale i v rámci etopedické práce v dětském výchovném ústavu – lidově řečeno v „polepšovně“, a také z několikaleté poradenské a terapeutické práce s mladšími dětmi i dospívajícími). Práce s lidmi je pestrá a naplňující. 

S čím vám pomohu?

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • UHK – specializace etopedie (Mgr.)
  • Sebezkušenostní psychodynamicky zaměřený pětiletý výcvik (SUR)
  • Fokus – výcvikový a vzdělávací program pro pracovníky působící v oblasti poskytování psychosociální péče
  • Psychosociálně zaměřené projekty (DC a Make a Connection, Kontaktní centrum pro drogově závislé, IREAS, POPAP, Salinger, YMCA aj.)

Objednat se


Další zajímavé články

Záchvat hyperventilace, první pomoc
Blog

Záchvat hyperventilace a první pomoc

Hyperventilace je dýchání, které je hlubší a rychlejší než normálně. Způsobuje pokles množství oxidu uhličitého (CO2) v krvi. To může způsobit, že se vám bude točit hlava. Můžete

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře