Mgr. Martin Hányš

Sdílejte s přáteli

terapeut, poradce

Ve své praxi se zaměřuji na práci s dětmi, dospívajícími a dospělými lidmi. Vystudoval jsem VŠ se specializací na problémové děti a absolvoval dlouhodobý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní výcvik a jiné specializované kurzy. Pracuji pod supervizí.  

Původně jsem vystudoval ekonomický obor na střední škole. Rychle jsem ale zjistil, že to není práce, která by mě naplňovala. Přihlásil jsem se do dobrovolnického programu a několik let pomáhal. Za to jsem získal ocenění Křesadlo. Doplnil jsem si vzdělání a s lidmi jsem začal pracovat už jako profesionál. Víc než vzdělávání mi přinesla praxe – v případě dospělých klientů prozatím tři roky poradenské praxe a v případě dětí a dospívajících přes patnáct let zkušeností z různých profesí a projektů (v různých psychosociálně a preventivně zaměřených projektech, ale i v rámci etopedické práce v dětském výchovném ústavu – lidově řečeno v „polepšovně“, a také z několikaleté poradenské a terapeutické práce s mladšími dětmi i dospívajícími). Práce s lidmi je pestrá a naplňující. 

S čím vám pomohu?

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • UHK – specializace etopedie (Mgr.)
  • Sebezkušenostní psychodynamicky zaměřený pětiletý výcvik (SUR)
  • Fokus – výcvikový a vzdělávací program pro pracovníky působící v oblasti poskytování psychosociální péče
  • Psychosociálně zaměřené projekty (DC a Make a Connection, Kontaktní centrum pro drogově závislé, IREAS, POPAP, Salinger, YMCA aj.)

Objednat se


Další zajímavé články

Jak poznat, že se mu líbím
Blog pro veřejnost

Jak poznat, že se líbím holce/ženě

Pro orientaci v randění a vztazích je cenné pochopit znamení, že se dívce líbíte a jste jí sympatičtí. Pamatuje si malé detaily vašich rozhovorů Pokud

Blog pro veřejnost

Separační úzkost (6 měsíců až 8 let)

Separační úzkost je běžnou součástí vývoje dětí zhruba od 6. měsíce. Jemné povzbuzování, cvičení a chvála mohou pomoci dětem s úzkostí ze separace. Pokud je

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.