Mgr. Martin Hányš

Sdílejte s přáteli

terapeut, poradce

Ve své praxi se zaměřuji na práci s dětmi, dospívajícími a dospělými lidmi. Vystudoval jsem VŠ se specializací na problémové děti a absolvoval dlouhodobý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní výcvik a jiné specializované kurzy. Pracuji pod supervizí.  

Původně jsem vystudoval ekonomický obor na střední škole. Rychle jsem ale zjistil, že to není práce, která by mě naplňovala. Přihlásil jsem se do dobrovolnického programu a několik let pomáhal. Za to jsem získal ocenění Křesadlo. Doplnil jsem si vzdělání a s lidmi jsem začal pracovat už jako profesionál. Víc než vzdělávání mi přinesla praxe – v případě dospělých klientů prozatím tři roky poradenské praxe a v případě dětí a dospívajících přes patnáct let zkušeností z různých profesí a projektů (v různých psychosociálně a preventivně zaměřených projektech, ale i v rámci etopedické práce v dětském výchovném ústavu – lidově řečeno v „polepšovně“, a také z několikaleté poradenské a terapeutické práce s mladšími dětmi i dospívajícími). Práce s lidmi je pestrá a naplňující. 

S čím vám pomohu?

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • UHK – specializace etopedie (Mgr.)
  • Sebezkušenostní psychodynamicky zaměřený pětiletý výcvik (SUR)
  • Fokus – výcvikový a vzdělávací program pro pracovníky působící v oblasti poskytování psychosociální péče
  • Psychosociálně zaměřené projekty (DC a Make a Connection, Kontaktní centrum pro drogově závislé, IREAS, POPAP, Salinger, YMCA aj.)

Objednat se


Další zajímavé články

Mgr. et. Mgr. Bc. Šárka Červinková
Blog pro veřejnost

Vyjádření ředitelky k přijímacím zkouškám 2024

Vyjádření k novele zákona JPZ 2024 Na základě dosavadního průběhu přijímacího řízení na SŠ bych se ráda k věci z odborného hlediska vyjádřila. Navyšující míra

Mgr. Robert Krejčí
Terapeuti

Mgr. Robert Krejčí

Terapeut, Poradce ve výcviku Jak pracuji? Svůj terapeutický přístup stavím na bezpečném přijetí a  základních hodnotách důvěry a porozumění. Jsem schopen naslouchat bez úsudku a

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.