Volná pozice psycholog-terapeut Praha 1, 2

Do soukromé poradny Terapeutovna hledáme psychologa / terapeuta, s absolvovanou VŠ humanitního oboru a psychoterapeutickým výcvikem.

NÁPLŇ PRÁCE:
terapeutická práce pro dospělé, děti, adolescenty, rodiny a páry (každý dle svého zaměření).

Výběrko na pobočku Praha 1 a 2
Máme už 12členný tým.
Nástup možný okamžitě.
Previous
Next

Požadujeme

  • absolvovaná VŠ humanitního oboru (Mgr.)
  • zkušenost v oblasti psychoterapie, fakturace, GDPR aj.,
  • zodpovědnost a profesionální vystupování,
  • dobré komunikační schopnosti a důslednost,
  • dle společně dohodnutých podmínek spolupráce na základě potřeb jednotlivých klientů,
  • psychoterapeutický výcvik, absolvovanou alespoň sebezkušenostní část,
  • uchazeč má zajištěnou vlastní supervizi,
  • ochota pracovat na živnostenský list.

Nabízíme

  • přísun klientely,
  • flexibilní pracovní doba,
  • zázemí v organizaci s dobrým jménem a praxí psychologického poradenství,
  • pravidelná intervize,
  • spolupráci s profesionálním týmem motivovaných lidí,
  • vybavené prostory pro práci s klienty.

Zašlete své CV a motivační text na adresu psychoterapeutovna@gmail.com.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem k F2F setkání.

Na spolupráci se těší:

Mgr. et Mgr. Bc. Šárka Červinková
zakladatelka a supervizorka poradny, psycholožka, terapeutka, lektorka a publicistka

Diskuze