Nabídka práce psycholog / psychoterapeut Teplice

Psychoterapeut Teplice

Do Psychoterapeutické poradny Terapeutovna hledáme kolegu, absolventa VŠ humanitního oboru, psychoterapeutického a sebezkušenostního výcviku, který má pověření k výkonu činnosti na základě živnostenského listu.

Náplň práce:

  • individuální psychoterapeutická práce pro dospělé, děti, adolescenty, rodiny a páry

Požadujeme:

  • zkušenost v oblasti psychoterapie;
  • zodpovědnost a profesionální vystupování;
  • příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti;
  • dle společně dohodnutých podmínek spolupráce na základě potřeb jednotlivých klientů;
  • psychoterapeutický výcvik, absolvovanou alespoň sebezkušenostní část,
  • ochota pracovat na živnostenský list.

Nabízíme:

  • stálý přísun klientely,
  • zázemí v organizaci s dobrým jménem a dlouholetou praxí profesionálního psychologického poradenství;
  • spolupráci s profesionálním týmem motivovaných lidí;
  • pronájem vybavených prostor pro práci s klienty.

Nástup: okamžitě

V případě zájmu zašlete životopis a krátký motivační dopis na adresu psychoterapeutovna@gmail.com. Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem k osobnímu setkání.

Pro více informací můžete kontaktovat: Mgr. et Mgr. Šárku Červinkovou – vedoucí Psychoterapeutické poradny TERAPEUTOVNA, Kmochova cesta 1888/3, 415 01 Teplice, +420 775727068, psychoterapeutovna@gmail.com.

Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby Psychoterapeutická poradna TERAPEUTOVNA, se sídlem Kmochova cesta 1888/3, 415 01 Teplice zpracovávalo vaše osobní údaje pro účely spolupráce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *