Dětský psycholog Teplice

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

Dětská a adolescentní psychoterapie
Sdílejte s přáteli
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

SCer Terapeutovna má v současné době 6 poboček po republice a brzy přibude další, pravděpodobně opět v Teplicích. Bohužel na severu Čech se během fungování Poradny potýkáme s nelehkou situací, zejména v souvislosti s nedostatkem poskytovatelů duševní péče. Regiony Severních Čech naneštěstí nedisponují dostatečným množstvím zařízení na zajištění adekvátní péče potřebným. Jedná se nejen o dospělé, ale i děti, rodiny a páry.

Proto se snažíme kontaktovat a navazovat spolupráci s vhodnými odborníky na pokrytí těchto potřeb. Díky tomu získáváme nové kontakty a spolupráce s institucemi a zařízeními, které mají podobnou filosofii a chtějí pomáhat, a to i za nelehkých podmínek a přetlaku poptávky. V tomto oboru se zkrátka musíme smířit s myšlenkou, že nejde pomoci všem, ale alespoň se o to pokusíme.

Proto se nově v Teplicích začínáme věnovat více i dětem a adolescentům. Aktuálně přibíráme nové terapeuty, kteří prošli výběrovým řízením a mají hodnotné zkušenosti s dětskou klientelou v různých věkových skupinách. Máme proto nyní konečně pár volných míst pro nové dětské a adolescentní klienty.

Objednejte sebe nebo své dítě na terapii


Tým Poradny aktuálně disponuje 18 odborníky, mezi něž patří psychologové, psychoterapeuti, sociální pracovníci, krizoví interventi a další. Všichni s notnou dávkou zkušeností nejen v dětské problematice.

Další zajímavé články

Emoční osamělost
Blog

Emoční osamělost (nejen v létě)

Emocionální osamělost je stav, kdy se cítíte emocionálně odpojení od lidí kolem vás nebo nejste schopni se s nimi spojit na hluboké nebo smysluplné úrovni. Je

Polyamorie, co to je?
Akce

Skupinová terapie úzkosti a deprese (nově Praha 2)

Tyto rozvojové skupiny u nás vedou většinou KBT (kognitivně behaviorální terapie) terapeuti, kteří učí účastníky strategie a techniky, jak se vyrovnat s negativními myšlenkami, obavami

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Autorka článku

Zakladatelka poradny Terapeutovna, psycholog, terapeut, spisovatel, publicista a lektor

Mgr. et Mgr. Bc. Šárka Červinková

Máme pár poslední míst na září 2022!

Přihláška na skupinovou terapii