Dětský psycholog Teplice

Dětská a adolescentní psychoterapie
Sdílejte s přáteli

SCer Terapeutovna má v současné době sedm poboček po republice, z toho dvě v Teplicích. Věnujeme se dětem, dospělým, adolescentům, párům i celým rodinám.

Jsme zde pro Vás!

Více o pobočce

Šanov 1 u Botanické zahrady, snížené přízemí

Jsme zde pro Vás!

Více o pobočce

Masarykova 1208, Teplice

Trnovany – Teplice, 1. patro, místnost 15

Bohužel na severu Čech se během fungování Poradny potýkáme s nelehkou situací, zejména v souvislosti s nedostatkem poskytovatelů duševní péče. Regiony Severních Čech naneštěstí nedisponují dostatečným množstvím zařízení na zajištění adekvátní péče potřebným. Jedná se nejen o dospělé, ale i děti, rodiny a páry.

Proto se snažíme kontaktovat a navazovat spolupráci s vhodnými odborníky na pokrytí těchto potřeb. Díky tomu získáváme nové kontakty a spolupráce s institucemi a zařízeními, které mají podobnou filosofii a chtějí pomáhat, a to i za nelehkých podmínek a přetlaku poptávky. V tomto oboru se zkrátka musíme smířit s myšlenkou, že nejde pomoci všem, ale alespoň se o to pokusíme.

Proto se nově v Teplicích začínáme věnovat více i dětem a adolescentům. Aktuálně přibíráme nové terapeuty, kteří prošli výběrovým řízením a mají hodnotné zkušenosti s dětskou klientelou v různých věkových skupinách. Máme proto nyní konečně pár volných míst pro nové dětské a adolescentní klienty.

 

Objednejte sebe nebo své dítě na terapii


Tým Poradny aktuálně disponuje 18 odborníky, mezi něž patří psychologové, psychoterapeuti, sociální pracovníci, krizoví interventi a další. Všichni s notnou dávkou zkušeností nejen v dětské problematice.

Další zajímavé články

Mgr. et. Mgr. Bc. Šárka Červinková
Blog pro veřejnost

Vyjádření ředitelky k přijímacím zkouškám 2024

Vyjádření k novele zákona JPZ 2024 Na základě dosavadního průběhu přijímacího řízení na SŠ bych se ráda k věci z odborného hlediska vyjádřila. Navyšující míra

Mgr. Robert Krejčí
Terapeuti

Mgr. Robert Krejčí

Terapeut, Poradce ve výcviku Jak pracuji? Svůj terapeutický přístup stavím na bezpečném přijetí a  základních hodnotách důvěry a porozumění. Jsem schopen naslouchat bez úsudku a

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.