Bc. Radka Kubátová

Sdílejte s přáteli

PCA terapeut a poradce

Jak pracuji?

Ve své praxi se věnuji individuální terapeutické práci a poradenství, pracuji převážně s dospělými klienty. Při práci mě nejvíce inspiruje přístup Carla Rogerse, jehož pojetí psychoterapie je v souladu s mým osobnostním založením a životními hodnotami. Pojmy jako důvěra, bezpodmínečné přijetí a empatické naslouchání ve vztahu ožívají a otevírají cestu k opravdovému, celistvému prožívání. Věřím, že větší porozumění sám sobě a svému prožívání napomáhá k uzdravení a vede k vnitřnímu souladu. Ráda se s Vámi vydám na cestu sebeobjevování a sebepoznávání. Někdy jsme ke změně blíže, než si dokážeme představit.

S čím vám pomohu?

Můj příběh

Původní profesí jsem zdravotní sestra. Kromě práce v nemocnici jsem mnoho let pracovala  v nadnárodní společnosti a zůstavala vždy úzce spojena se zdravotnictvím, tématikou zdraví a nemoci, zdravým životním stylem. V roce 2012 jsem se rozhodla rozšířit své vzdělání studiem psychologie na Vysoké škole aplikované psychologie. Odtud už to byl jen krůček ke studiu psychoterapie. Celý život se setkávám s životními příběhy, jejichž pestrost mě nepřestává fascinovat. Mít možnost někoho skutečně podpořit ať už se nachází v těžké životní situaci, nebo hledá sám sebe považuji za opravdový smysl na mé životní pouti.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  •  2012-2015 Vysoká škola aplikované psychologie, Terezín 
  • 1989-1991 Nástavbové pomaturitní studium v oboru Všeobecná zdravotní sestra, Litoměřice

Další zajímavé články

Záchvat hyperventilace, první pomoc
Blog

Záchvat hyperventilace a první pomoc

Hyperventilace je dýchání, které je hlubší a rychlejší než normálně. Způsobuje pokles množství oxidu uhličitého (CO2) v krvi. To může způsobit, že se vám bude točit hlava. Můžete

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře