Bc. Radka Kubátová

Sdílejte s přáteli

PCA terapeut a poradce

Jak pracuji?

Ve své praxi se věnuji individuální terapeutické práci a poradenství, pracuji převážně s dospělými klienty. Při práci mě nejvíce inspiruje přístup Carla Rogerse, jehož pojetí psychoterapie je v souladu s mým osobnostním založením a životními hodnotami. Pojmy jako důvěra, bezpodmínečné přijetí a empatické naslouchání ve vztahu ožívají a otevírají cestu k opravdovému, celistvému prožívání. Věřím, že větší porozumění sám sobě a svému prožívání napomáhá k uzdravení a vede k vnitřnímu souladu. Ráda se s Vámi vydám na cestu sebeobjevování a sebepoznávání. Někdy jsme ke změně blíže, než si dokážeme představit.

S čím vám pomohu?

Můj příběh

Původní profesí jsem zdravotní sestra. Kromě práce v nemocnici jsem mnoho let pracovala  v nadnárodní společnosti a zůstavala vždy úzce spojena se zdravotnictvím, tématikou zdraví a nemoci, zdravým životním stylem. V roce 2012 jsem se rozhodla rozšířit své vzdělání studiem psychologie na Vysoké škole aplikované psychologie. Odtud už to byl jen krůček ke studiu psychoterapie. Celý život se setkávám s životními příběhy, jejichž pestrost mě nepřestává fascinovat. Mít možnost někoho skutečně podpořit ať už se nachází v těžké životní situaci, nebo hledá sám sebe považuji za opravdový smysl na mé životní pouti.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  •  2012-2015 Vysoká škola aplikované psychologie, Terezín 
  • 1989-1991 Nástavbové pomaturitní studium v oboru Všeobecná zdravotní sestra, Litoměřice

Další zajímavé články

Mgr. Martina Bezrouková, Dis.
Terapeuti

Mgr. Martina Bezrouková, Dis.

Terapeut, KBT Poradce ve výcviku Jak pracuji? Při své práci se snažím klientům nabídnout klidné a bezpečné místo pro sdílení obav, starostí i pokroků. Zde

Mgr. et. Mgr. Bc. Šárka Červinková
Blog pro veřejnost

Vyjádření ředitelky k přijímacím zkouškám 2024

Vyjádření k novele zákona JPZ 2024 Na základě dosavadního průběhu přijímacího řízení na SŠ bych se ráda k věci z odborného hlediska vyjádřila. Navyšující míra

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.