Bc. Jana Malkusová

Sdílejte s přáteli

Office support & assistant

Nabízím laskavý a respektující přístup ke klientům, vstřícné a zodpovědné chování.

S čím vám pomohu?

Můj příběh

Má cesta do pomáhájících profesí byla od počátku řízena a poháněna touhou po smyslu mého konání. Nejprve jsem se věnovala těm nejchudším dětem v lokalitách, poté jejich rodinám a v současné době jsou to dospělí i děti, kteří jsou ohroženi jakoukouli formou krize, kterou nedovedou zvládnout vlastními silami. 

Když jsem se vracela z pracovních pobytů ze zahraničí, neváhala jsem, co dělat dál. Byla jsem si jistá, že zůstat v pomáhajících profesí mi dává stále smysl a dokážu si zde znovu najít zajímavá témata, nové výzvy a cíle, které by mě naplňovali. Jsem přesvědčená o tom, že jsou sociální služby a psychoterapie nedílnou a velmi potřebnou součástí lidského společenství. 

V Terapeutovně funguji jako pomoc pro Vás najít vhodného terapeuta a navázat s ním spolupráci. Neváhejte se na mě proto obrátit s jakýmkoli dotazem či přáním. 

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Bakalářské studium na UJEP – Sociální politika a sociální práce
  • Komlexní výcvik krizové intervence, Remedium Praha

Další zajímavé články

Mgr. Martina Bezrouková, Dis.
Terapeuti

Mgr. Martina Bezrouková, Dis.

Terapeut, KBT Poradce ve výcviku Jak pracuji? Při své práci se snažím klientům nabídnout klidné a bezpečné místo pro sdílení obav, starostí i pokroků. Zde

Mgr. et. Mgr. Bc. Šárka Červinková
Blog pro veřejnost

Vyjádření ředitelky k přijímacím zkouškám 2024

Vyjádření k novele zákona JPZ 2024 Na základě dosavadního průběhu přijímacího řízení na SŠ bych se ráda k věci z odborného hlediska vyjádřila. Navyšující míra

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.