Bc. Jana Malkusová

Sdílejte s přáteli

Office support & assistant

Nabízím laskavý a respektující přístup ke klientům, vstřícné a zodpovědné chování.

S čím vám pomohu?

Můj příběh

Má cesta do pomáhájících profesí byla od počátku řízena a poháněna touhou po smyslu mého konání. Nejprve jsem se věnovala těm nejchudším dětem v lokalitách, poté jejich rodinám a v současné době jsou to dospělí i děti, kteří jsou ohroženi jakoukouli formou krize, kterou nedovedou zvládnout vlastními silami. 

Když jsem se vracela z pracovních pobytů ze zahraničí, neváhala jsem, co dělat dál. Byla jsem si jistá, že zůstat v pomáhajících profesí mi dává stále smysl a dokážu si zde znovu najít zajímavá témata, nové výzvy a cíle, které by mě naplňovali. Jsem přesvědčená o tom, že jsou sociální služby a psychoterapie nedílnou a velmi potřebnou součástí lidského společenství. 

V Terapeutovně funguji jako pomoc pro Vás najít vhodného terapeuta a navázat s ním spolupráci. Neváhejte se na mě proto obrátit s jakýmkoli dotazem či přáním. 

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Bakalářské studium na UJEP – Sociální politika a sociální práce
  • Komlexní výcvik krizové intervence, Remedium Praha

Další zajímavé články

Záchvat hyperventilace, první pomoc
Blog

Záchvat hyperventilace a první pomoc

Hyperventilace je dýchání, které je hlubší a rychlejší než normálně. Způsobuje pokles množství oxidu uhličitého (CO2) v krvi. To může způsobit, že se vám bude točit hlava. Můžete

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře