Bc. Jana Malkusová

Sdílejte s přáteli

Office support & assistant

Nabízím laskavý a respektující přístup ke klientům, vstřícné a zodpovědné chování.

S čím vám pomohu?

Můj příběh

Má cesta do pomáhájících profesí byla od počátku řízena a poháněna touhou po smyslu mého konání. Nejprve jsem se věnovala těm nejchudším dětem v lokalitách, poté jejich rodinám a v současné době jsou to dospělí i děti, kteří jsou ohroženi jakoukouli formou krize, kterou nedovedou zvládnout vlastními silami. 

Když jsem se vracela z pracovních pobytů ze zahraničí, neváhala jsem, co dělat dál. Byla jsem si jistá, že zůstat v pomáhajících profesí mi dává stále smysl a dokážu si zde znovu najít zajímavá témata, nové výzvy a cíle, které by mě naplňovali. Jsem přesvědčená o tom, že jsou sociální služby a psychoterapie nedílnou a velmi potřebnou součástí lidského společenství. 

V Terapeutovně funguji jako pomoc pro Vás najít vhodného terapeuta a navázat s ním spolupráci. Neváhejte se na mě proto obrátit s jakýmkoli dotazem či přáním. 

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • Bakalářské studium na UJEP – Sociální politika a sociální práce
  • Komlexní výcvik krizové intervence, Remedium Praha

Další zajímavé články

Bc. Pavel Jirouš
Terapeuti

Bc. Pavel Jirouš

Poradce ve výcviku Jak pracuji? Při mé práci je pro mě nejdůležitější vytvořit bezpečné prostředí, kde klient může být sám sebou a plně projevit svou

Jak poznat, že se mu líbím
Blog pro veřejnost

Jak poznat, že se líbím holce/ženě

Pro orientaci v randění a vztazích je cenné pochopit znamení, že se dívce líbíte a jste jí sympatičtí. Pamatuje si malé detaily vašich rozhovorů Pokud

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.