Bc. et Bc. Veronika Pichová

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

Bc. et Bc. Veronika Pichová
Sdílejte s přáteli
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Krizový intervent, terapeut a poradce

V terapii se zaměřuji na vytvoření bezpečného vztahu a důvěry, které považuji za nezbytnou půdu pro rozvoj a růst každého z nás.  Využívám možnosti integrativní psychoterapie nalézt vhodný individuální přístup k pochopení problému a jeho změně. Cílem terapie je vykročit z bludných kruhů úzkosti, smutku, osamělosti, bezmoci, studu a dalších k těm, které nám dávají radost a smysl života. 

S čím vám pomohu?

Můj příběh

K psychoterapii mě přivedla práce s lidmi a především dětmi. Přestože mě učení i lektorování těšilo a těší, těší mě ještě více hledat a nalézat způsoby růstu sebe sama i druhých. Získala jsem zkušenost při sociálních službách s mladými lidmi s nevyhovujícím rodinným zázemím a lidmi s duševním onemocněním. V té době jsem se rozhodla absolvovat dlouhodobý výcvik v integrativní psychoterapii.  Svou vlastní zkušenost s psychoterapií pokládám za vel významnou a obohacující zkušenost, která mi pomohla rozlišit to, co změnit mohu a přijmout to, co změnit nemohu. Naučila mě respektu k druhým i sobě samé i ke svým limitům. Přinesla mi víru v lidskou kreativitu a schopnost každého z nás naplnit svůj potenciál.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

  • ETF, UK obor: Sociální a pastorační práce

  • FF UK, Sociální pedagogika, předpokládané ukončení 1/2023

  • od 2021 UPOL, obor: Psychologie

  •  

Výcviky, kurzy:

  • Dlouhodobý výcvik v integrativní psychoterapii (MUDr. Jan Kubánek, Jeseník, 750 hodin, ukončení 2020)

  • kurz Kompletní krizová intervence („D“ Liberec)

  • výcvik v Motivačních rozhovorech (Ph.D. Jan Soukup)

Objednat se


Další zajímavé články

Panická úzkost v noci
Blog

Jak přežít syndrom prázdného hnízda?

…neboli syndrom opuštěného hnízda. Řada lidí může projít od puberty do menopauzy bezbolestně. Naproti tomu lidem, kteří nejsou spokojeni se svým životem, prací, materiálním postavením,

Syndrom prázdného místa
Blog

Moje děti vylétly z hnízda a těžko se s tím vyrovnávám

Syndrom prázdného hnízda se může projevovat různými způsoby v závislosti na dynamice rodiny a osobních situacích. Níže jsou dva příklady syndromu prázdného hnízda a doporučení pro

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Máme pár poslední míst na září 2022!

Přihláška na skupinovou terapii